Menu

Rotujące aktualności w nagłówku strony

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa w Bobrowcach

Bobrowce ul. Mszczonowska 5
96-323 Osuchów

tel/fax 46-857-44-91
e-mail: spbobrowce@mszczonow.pl

Start

Dzień Edukacji Narodowej

 Dzień Edukacji Narodowej to czas podziękowań, gratulacji i życzeń. W dniu 13 października 2021r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Bobrowcach wyrazili swoją wdzięczność pedagogom i pracownikom szkoły za wszystko z czego zbudowana jest szkolna rzeczywistość. Jako pierwsze wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego ,,Bajkowy zakątek” pod kierunkiem wychowawczyni pani Anny Kołacz.

Następnie uczniowie klasy II pod przewodnictwem pani Hanny Żukowskiej wyrazili wiele ciepłych słów w wierszach, piosenkach i tańcach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się scenki tematyczne dotyczące życia w szkole. Wszystkie scenki podszyte były humorem i wywoływały uśmiech na twarzach słuchających.

W kolejnej części uroczystości klasa III pod kierunkiem pani Eweliny Olesińskiej przedstawiła również utwory tematycznie związane ze Świętem Edukacji. Należy wspomnieć, iż uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonywali swoje role.

Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Grażyna Frelik, która wyraziła wdzięczność nauczycielom i pracownikom szkoły za współpracę i zaangażowanie.

Na zakończenie głos zabrała z-ca przewodniczącej Rady Rodziców pani Katarzyna Jakubiak, która złożyła serdeczne podziękowania Pani Dyrektor, nauczycielom i pracownikom szkoły życząc wiele radości i satysfakcji  z wykonywanej pracy.

  • autor: Hanna Żukowska

Wróć

Odnośniki

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Bobrowcach

Bobrowce, ul. Mszczonowska 5
96-323 Osuchów

tel. +48 46 857 44 91
e-mail: spbobrowce@mszczonow.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja szkoły na mapie