Menu

Rotujące aktualności w nagłówku strony

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa w Bobrowcach

Bobrowce ul. Mszczonowska 5
96-323 Osuchów

tel/fax 46-857-44-91
e-mail: spbobrowce@mszczonow.pl

Start

Pasowanie klasy I

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Bobrowcach są już pełnoprawnymi uczniami !!!!

    W dniu 29 października 2021 roku pierwszoklasiści ślubowali: „Być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować. Być dobrym kolegą, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.” 
    Ślubowanie uczniów wzbudziło bardzo wiele pozytywnych emocji. Przypomniało tradycje Szkoły Podstawowej w Bobrowcach, szacunek do Ojczyzny, nauki i ceremoniału. Pierwszoklasiści, przy ogromnej pomocy uczniów klasy drugiej i trzeciej, przygotowali uroczystą akademię. Powitali zebranych gości, recytowali wiersze, śpiewali piosenki, zaprezentowali taniec piracki i twista oraz zdali egzamin przygotowany przez starszaków.
     Doniosłym momentem uroczystości był akt pasowania, którego dokonała dyrektor szkoły – pani Grażyna Frelik. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Bobrowcach.
   Bardzo miłym akcentem były upominki przygotowane przez uczniów szkoły oraz poczęstunek zorganizowany przez rodziców pierwszoklasistów. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.
   Wszystkim pierwszoklasistom Szkoły Podstawowej w Bobrowcach życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

  • autor: Angelika Woźniak

Wróć

Odnośniki

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Bobrowcach

Bobrowce, ul. Mszczonowska 5
96-323 Osuchów

tel. +48 46 857 44 91
e-mail: spbobrowce@mszczonow.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja szkoły na mapie