Menu

Rotujące aktualności w nagłówku strony

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa w Bobrowcach

Bobrowce ul. Mszczonowska 5
96-323 Osuchów

tel/fax 46-857-44-91
e-mail: spbobrowce@mszczonow.pl

Start

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13 października 2022r.  w Szkole Podstawowej w Bobrowcach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Święto to obchodzone jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej utworzonej 14.10.1773r. z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

  W akademii uczestniczyli nauczyciele, pracownicy obsługi, uczniowie i przedstawiciele rodziców. Pani dyrektor Grażyna Frelik mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela, podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie, oraz życzyła nauczycielom i pracownikom obsługi wiele sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Część artystyczną rozpoczęła grupa dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem pani Teresy Liszewskiej. Następnie uczniowie klasy II i III pod kierunkiem wychowawczyń: Angeliki Woźniak i Hanny Żukowskiej uświetnili ten piękny dzień wierszami, piosenkami i scenkami z życia szkoły. W swych wystąpieniach docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud nauczycieli, ich poświęcenie i troskę o dobro wychowanków. Uroczystość przebiegała w miłej i przyjemnej atmosferze. Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali ,,Sto lat”.

Wiele ciepłych i miłych słów wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi przekazała Przewodnicząca  Rady Rodziców – p. Justyna Jankowska i  Zastępca Przewodniczącej –p. Katarzyna Jakubiak.                              

  • autor: Hanna Żukowska

Wróć

Odnośniki

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Bobrowcach

Bobrowce, ul. Mszczonowska 5
96-323 Osuchów

tel. +48 46 857 44 91
e-mail: spbobrowce@mszczonow.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja szkoły na mapie