Menu

Rotujące aktualności w nagłówku strony

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa w Bobrowcach

Bobrowce ul. Mszczonowska 5
96-323 Osuchów

tel/fax 46-857-44-91
e-mail: spbobrowce@mszczonow.pl

Start

Zabawa karnawałowa

         W czwartek, 9 stycznia 2023 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Bobrowcach bal karnawałowy.
         Był to dzień oczekiwany przez uczniów z ogromną niecierpliwością. Zaangażowali się oni w przygotowanie szkoły, która tego dnia zamieniła się w prawdziwą salę balową. Pojawiły się serpentyny, balony i ozdobne oświetlenie.
        Od samego rana w szkole rozgościły się księżniczki. „Porządku” pilnowali policjanci oraz bohaterowie baśni i filmów. Niesamowity wygląd sali wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się znakomicie. Organizowano konkursy taneczne i sprawnościowe. Uczestnicy zabawy otrzymywali słodkie nagrody. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek. Rada Rodziców zaprosiła uczniów na pizzę oraz wielką niespodziankę w postaci waty cukrowej. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Kolejnym akcentem przygotowanym przez rodziców naszych pociech były paczki ze słodyczami. Wspólna zabawa sprawiła, że czas upływał bardzo szybko. Tańce, konkursy i zabawy dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń i emocji.
        Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, za szczególne zaangażowanie Radzie Rodziców- serdecznie dziękujemy!

  • autor: Angelika Woźniak

Wróć

Odnośniki

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Bobrowcach

Bobrowce, ul. Mszczonowska 5
96-323 Osuchów

tel. +48 46 857 44 91
e-mail: spbobrowce@mszczonow.pl

[obiekt mapy] Lokalizacja szkoły na mapie